Zniesiona lordoza lędźwiowa w prześwietleniu kręgosłupa

Witam, byłem na prześwietleniu kręgosłupa (odcinka lędźwiowego) i nic nie rozumiem z wyniku jaki otrzymałem i prosiłbym o szybkie przetłumaczenie mi to na prosty język, bo wizytę z lekarzem rodzinnym mam dopiero za tydzień, a musze już wiedzieć co to wszystko znaczy : Spina bifida S1 Zaburzenie metameryzacji-sacralizacja L5 z hypoplastyczna tarcza miedzykregowa. Zniesiona lordoza ledzwiowa. Wysokosc trzonow i tarczycy m. kregowych zachowana. Stawy krzyzowo-biodrowe prawidlowe.

Małgorzata Panek

W badaniu opisano połączenie ostatniego kręgu lędźwiowego z resztkową tarczą pomiędzy tym kręgiem a pierwszym kręgiem krzyżowym, który ponadto ma dwudzielny łuk. Są to odmiany anatomiczne.
W odcinku lędźwiowym zniesiona jest prawidłowa krzywizna kręgosłupa. Pourazowo?
Stawy biodrowe są prawidłowe .
Proszę pokazać wynik badania lekarzowi rodzinnemu.
Pozdrawiam