Alergia na sierść kota

Mam pytanie, otrzymałam wyniki testu alegicznego robionego z krwi.Nurtuje mnie pytanie czy jestem uczulona na sierść kota skoro wyniki mam 0.160 IU/ml.Nie wiem jak mam rozumieć to oznaczenie.Dziękuje serdecznie za odpowiedz.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Zależy to od norm samego laboratorium. Na wyniku zazwyczaj widnieje także przedział normy. Z takim wynikiem należy udać się do lekarza, który badanie zlecił.