Angina i utrata wagi ciała

Witam ostatni tydzien bylam chora na angine , i wazylam wczesniej jakies 58,9 kg. A teraz pp.chorobie waga jest 57,8 lub 58, czy to normalne ze mogla schudnąć troche przez chorobe ?

Tak to normalne - organizm zużywa dużo więcej energii na walkę z patogenami a apetyt słabnie. Proszę się teraz dobrze odżywiać i wysypiać, żeby nic Pani nie złapało w tym sezonie :)
Pozdrawiam