Antykoncepcja plastrami Evra przy leczeniu rybawiryną i interferonem

czy wystarczajaca jest antykoncepcja plastrow evra przy leczeniu rybawiryna interferonem na HCV czy trzeba uzywac dodatkowego zabezpieczenia stosuje plastry od 3 miesiecy czy mozna wspolzyc juz bezpiecznie oraz co jest skuteczniejsze plastry evra czy tabletki doustne oraz czy mozna dodatkowo stosowac globulki dopochwowe dziekuje

Witam. Plastry mają w tym przypadku wystarczająca skuteczność która jest porównywalna ze skutecznością doustnych tabletek antykoncepcyjnych. Nie ma konieczności dodatkowego stosowania globulek.