Apo-Napro a leczenie bólu głowy

Z powodu bólów głowy lekarz przepisał mi Apo-Napro w przypadku bólu miałam brać 2 tabletki brałam ale nic one nie pomagały. Ból był dalej. Zdarzyło się że ból trwał 5 dni z rzędu po 3-4 godziny. Prześwietlenie zatok nic nie wykazało. A badania krwi prawidłowo. Mam niskie ciśnienie w granicach 60-100 bądź niższe. Ostatnio już nie biorę tych tabletek bo i tak ból nie znika ani nie słabnie. Ból umiejscowiony jest na przodzie (płat czołowy?) Oprócz tego czuje się osłabiona, nawet po 8godz. snu

Może warto zastanowić się nad innymi przyczynami częstych bólów głowy.
Dlaczego takie niskie ciśnienie?
Czy jada Pani zdrowo i regularnie, Czy dostatecznie duże spożycie płynów
Może mało ruchu i przymusowa pozycja przy pracy?