Badania kontrolne po omdleniu

Kilka dni temu, bedąc w Portugalii zasnęłam w ciagu dnia na słońcu. Wieczorem po zjedzeniu kolacji zemdlałam, później jeszcze raz w pokoju. Zdecydowaliśmy się na wezwanie karetki, podano mi paracetamol. W szpitalu zemdlałam trzeci raz i wtedy podłączono mi kroplówkę. Jestem już w Polsce, mija 5dzień. Cały czaz nie czuje się pewnie i jestem zmęczona. Lekarz ogólny zalecił mi tabletki na wzmocnienie. Czy powinnam zrobić jakieś poważniejsze badania?

Witam
Jeżeli dolegliwości nie ustępują konieczna jest wizyta u lekarza w celu
wykonania badań diagnostycznych i ewentualnie wdrożenia leczenia.
Pozdrawiam serdecznie