Badanie histopatologiczne dziecka urodzonego w 26. tygodniu ciąży

witam urodziłam dziecko w 26 tygodniu ciąża przebiegała bez komplikacji jedynie krwiak w 2 m-c .26 tyg. trafiłam do szpitala córeczce przestało bić serce śmierć wewnątrz maciczna dziś odebrałam wyniki badań histopatalogicznych: proszę o inter. Inflammatio chronica -B (M-43000), status normalis-C (M-001), łożysko z rozległą martwicą -A Niżej jest A-łożysko, B-błony, C-pępowina. Czy miałam stan zapalny czy powinnam zrobić jakieś badania???Czy z wyników można odczytać przyczynę śmierci. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na przewlekły stan zapalny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalszą diagnostykę.