Bezskuteczne starania o ciażę a wymaz z kanału szyjki macicy

Witam serdecznie. Staramy się z mężem o dziecko po 2 poronieniach bezskutecznie. Zdecydowaliśmy się na in vitro. W marcu przebylam hsg i po nim id czasu do czasu podkrwawialam. Wielu lekarzy bagatelizowalo ten fakt twierdzili, że krwawienie owulacje. 20 dc po stwierdzone w 15 dc owulacji. Dziś podczas badania na wymaz z kanału szyjki krwawienie. Wacik we krwi. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie.