Białe krostki na brodawkach sutkowych

Witam! Już od paru tygodni mam na brodawkach niewielkie plamki, podobne do krost, o lekko białym zabarwieniu. Nie odczuwam żadnego bólu. Nie jestem ani nigdy nie byłam w ciąży, nie karmię piersią. O czym może to świadczyć? Czy jest to coś niepokojącego? Z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez bezpośredniej oceny zmian, postawić jakąkolwiek diagnozę. W tym celu proszę udać się do lekarza POZ, który oceni zmiany i pokieruje dalszym postępowaniem.