Ból brzucha i niechęć do wychodzenia z domu

Witam! Od ponad roku mam problem ze sobą i właściwie nie wiem czy wybrać się do psychiatry czy do gastrologa. Dokucza mi ból brzucha, sądzę, że to jelita. Na początku był ból powyżej pępka po lewej stronie i ból pleców od lędźwi w górę a teraz poniżej pępka i ból pleców bez zmian. Natomiast od strony psychicznej to wygląda tak, że staram się nie wychodzić z domu, ograniczam do minimum, bo czuję jak mi wszystko w brzuchu "rośnie" i muszę do WC jednakże wracając do domu nic się nie dzieje.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza