Ból i zawroty głowy i ból żołądka

Witam! Od 2 tygodni dziwnie boli mnie głowa jakbym w środku coś miała lub gdyby w środku był jakiś obrzęk. Wczoraj przy wstawaniu zakręciło mi się w głowie. Bolą mnie też oczy. Czy to może być jakiś wirus, bakteria czy pierwotniak? Mam też problemy z żołądkiem. Burcz w nim i zbierają się gazy? Czy to się składa na jakiś obraz choroby?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Zawroty głowy są typowe przy nagłym wstawaniu. Co do pozostałych objawów, polecam wizytę u lekarza rodzinnego i wykonanie podstawowych badań ( EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, morfologia).
z poważaniem
Michał Kurek