Ból kolana od 10. miesięcy

Witam. 2-3 lata temu miałam uraz ( skręcenie stawu skokowego, złamanie V-tej kości śródstopia ).Pół roku później znowu uraz,ale tylko skręcenie stawu skokowego.3 Miesiące później jakaś guzowatość,ale ortopeda powiedział,że to nie groźne i założył mi szynę na tydzień.Od jakichś 10 miesięcy boli mnie kolano ( dolna część ) .Raz kolano,a raz kostka w prawej nodze.Czasami to prawe kolano tak boli, że ciężko mi chodzić.Wizytę u ortopedy mam dopiero na październik.Co z tych objawów wynika ?

Szanowna Pani,
Wielokrotne urazy kończyny jakich Pani doznała i nieprawidłowe leczenie - brak dostatecznie długiego unieruchomienia, ponowne urazy - mogą wywoływać przewlekłe stany zapalne (brak danych odnośnie czasu i sposobu leczenia skręcenia stawu skokowego).
Czy było wykonane RTG po zdjęciu szyny gipsowej?
Proponuje USG stawu kolanowego, miejscowo leczenie p/zapalne, oszczędzanie kończyny.