Ból kręgosłupa i nieruchomość szyi

spondylodeza szyjna z przodu ic6 c7 cage 6 2009 druga spondylodeza międzytrzonowa cage z płytką 5 c5 6 utrzymujący si ból lewostronny krio blokada szyjnego ustąpienie bólu lewej strony nieruchomość szyji i ból prawego barku i ramienia ipromieniujący do prawej ręki coś nie pomogło co jest nie tak

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, czasami dolegliwości bólowe się przemieszczają a leczenie jest niejednokrotnie mało skuteczne. Trzeba spróbować podjąć kolejne próby terapii za pomocą fizykoterapii a także odpowiednich ćwiczeń i ewentualnie blokad nerwowych. Pozdrawiam