Ból łopatki i barku

witam, od ponad 2 tygodni mam problem z bólem łopatki i barku.ból na początku pojawiał się rzadko ale był ciągle odczuwalny,teraz nie ustępuje prawie wcale.często jest to taki ból aż piekący,palący.byłam u lekarza powiedział,że to od kręgosłupa.dostałam apo napro i sirdalud biorę je już od paru dni bez żadnej poprawy.co mogę jeszcze zrobić by uśmierzyć ból?pozdrawiam.

Witam! Ulgę w przypadku tego typu dolegliwości mogą przynieść działające miejscowo maści o działaniu przeciwzapalnym i rozgrzewającym. Należy również dodatkowo rozgrzewać bolące miejsca. Kiedy dolegliwości bólowe ustąpią warto udać się do neurologa, który oceni stan kręgosłupa i wdroży odpowiednie postępowanie rehabilitacyjne.