Ból na wysokości żeber i osłabienie po zabiegu ECPW

Witam. Mam 30 lat. W pt miałam ecpw z powodu kamieni w drogach żółciowych. Potem miałam podwyższone parametry trzustkowe. Wypisano mnie do domu z dobrymi wynikami krwi. Mam bóle na wys. żeber które się utrzymują - z lewej strony. Czasami jak jem lub głęboko oddycham to czuję jak promieniuje jeszcze wyżej w stronę serca. Przeważnie kiedy się poruszam bo jak leżę to raczej ustępują. Mam od wczorajszego wieczora ciśnienie 93/68 t. ok 70. Słabo mi chwilami. Czy takie dolegliwości są normalne?

Może te dolegliwości nie są związane z zabiegiem. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i wyjaśni wątpliwości.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg