Ból podbrzusza i okolice pępka

boli mnie prawa czesc podbrzusza okolice pempka od 4 dni mialem robionea krew i mocz nic nie jest poza norma a czkolwiek jest jeden punk wyzej 36 wontrobowe dostalem kroplufki i zastszyki ale dalej jest to samo niewiem czy nie isc na usg brzucha

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Badanie USG jamy brzusznej może wnieść istotne informacje w tym przypadku, więc warto je wykonać.