Ból podbrzusza po odstawieniu antykoncepcji

Witam.Brałam proszki antykoncepcyjne przez 12lat.Odstawilam je miesiac temu. Od 4dni boli mnie dól brzucha.Co to może być? Pozdrawiam

Dolegliwości bólowe podbrzusza mogą wynikać z sytuacji odstawienia antykoncepcji-naturalny cykl z owulacją. W sytuacji nadal trwających dolegliwości bólowych wskazna konsultacja ginekologiczna wraz z USG dopochwowym.