Ból w dolnej części brzucha po posiłku

Dzień dobry, u narzeczonego po większym posiłku pojawia się ból w dolnej części brzucha oraz po boku tej dolnej części. Ostatnio miał problemy z ropniem w okolicach odbytu, ale ropień się wchłonął. Co powinien zrobić i gdzie się udać?

Witam,
nie określiła Pani strony bólu - a to istotna informacja.
Możliwy nawrót dolegliwości proktologicznych - powinien zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego (chirurga lub lek. rodzinnego)

pozdrawiam