Bóle kolana i stawu biodrowego u 21-letniej osoby

Witam! Potrzebuje pomocy! Mam 21-lat od ponad tygodnia mam problem z kolanem.Zauważyłam że ból rozprzestrzenia się również na staw biodrowy. Byłam przez 3 dni na zwolnieniu lekarskim, odpoczywałam jak najwięcej lecz z kolanem nic się nie poprawia,przez te kilka dni chciałam również odpocząć od leków przeciw bólowych/zapalnych (aulin,nimesil,dicloduo).W mojej miejscowości jest mało specjalistów.Miałam pobraną krew oraz byłam prywatnie u ortopedy w innym mieście mam skierowanie na rezonans i nic w

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i najpewniej wykonania badań obrazowych doradzić coś więcej ponad konsultację ortopedyczną.