Bóle kręgosłupa w lewej dolnej granicy przy poruszaniu się

Od pół roku prześladuje mnie bolący kręgosłup w lewej dolnej granicy przy poruszaniu się i podczas snu. W badaniach wyszły mi : płytka lewoboczna skolioza lędźwiowa,drobne zaostrzenia przednio-bocznych krawędzi kręgów lędźwiowych i dyskopatyczne zwężenie przestrzeni m-kręgowej l5-S1 , przy wizycie u neurologa wyszło mi że te bóle wszystkie pochodzą od lewej nogi , na której miałam zabieg parę lat temu ( miałam usunięcie łąkotki a potem rekonstrukcję ACL) .Żadne leki i zastrzyki nie pomagają.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczn ejest badanie lekarskie, proponuję udać się do lekarza ortopedy.