Bóle w dolnej lewej części brzucha promieniujące do pleców w 4. tygodniu ciąży

Witam Obecnie jestem w czwartym tygodniu ciąży , która jest już trzecią z kolei. Pierwsza była pozamaciczną (usunięto mi prawy jajowód) , drugą poroniłam w 10 tygodniu . Mam silne bóle w dolnej lewej części brzucha promieniujące do pleców, ćmiący ból w prawym ramieniu, oraz odczuwam silny niepokój.Nie krwawię. Przedwczoraj byłam u lekarza , który stwierdził abym udała się na ostry dyżur w celu obserwacji , dzisiaj byłam u drugiego ginekologa który kazał czekać na rozwój wydarzeń. Co robić?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości utrzymują się, konieczna jest konsultacja lekarska.