Bóle w klatce piersiowej, pod łopatkami i uczucie zatrzymania pokarmu w przełyku

Witam, od kilku dni mam bóle w klatce, czasami kłujące czasami tępe, najczęściej z lewej trony od przełyku, czasem w przełyku i czasem z prawej strony, jakby coś z płucami, ból przy kręgosłupie pod łopatkami, po mostkiem czasami czuję jakby kawałek posiłku mi stał w przełyku, występowały czasami bóle głowy przy lewej skroni, czasem jak stoję w kościele lekkie zawroty, muszę wyjść na powietrze i jest ok. Wczoraj dostałem od lekarza Sedam 3, czy to nerwica? czy to może być coś poważnego?

Mgr Monika Hibner

Witam,
nie pisze Pan u jakiego lekarza Pan był i czy nie dostał Pan wytłumaczenia przepisania Panu Sedam 3.
Jeśli lekarz przepisał Panu ten lek to zapewne zebrał od Pana obszerny wywiad i były ku temu przesłanki.
Polecam również skorzystanie z pomocy psychoterapeuty, który przybliży Panu temat psychosomatycznych reakcji organizmu.
Pozdrawiam,
Monika Hibner

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza