Bóle żołądka a prawidłowe odżywianie

dzien dobry,mam bole zoladka w gornej czesci,czesto sa tak silne ze nie moge funkcjonowac,odrzuca mnie od jedzenia,zbieraja mi sie gazychcialbym jesc cos surowego nieprzetwozonego ale moge pic tylko soki ,co zrobic i jak sie odrzywiac?

Witam!
Po pierwsze to powinien Pan zgłosić się z tymi dolegliwościami do lekarza pierwszego kontaktu (internisty), który skieruje na badania i do specjalisty. Po drugie zgłosić się do dietetyka na szczegółowy wywiad żywieniowo - zdrowotny na podstawie którego dopiero można ustalić indywidualny, szczegółowy rozkład posiłków w ciągu dnia (tzw. program żywieniowy). Serdecznie zapraszam na konsultację online.
Pozdrawiam.
http://kcp.pl/ranking-lekarzy/beata-grabowska/wroclaw/