Bolesność brzucha a wymioty

Witam.Jest u mnie podejrzenie Ch L-C ,wycinki z katnicy i kretego ale obraz nie byl charakterystyczny. Gdy Pani Doktor naciska mi brzucj w okolicy pepka gdzie mnie boli, mam zarz odruch wymiotny...bez wymiotow. ? Co moze byc tego przyczyna. ?

Aleksander Ropielewski

Bez poszerzenia diagnostyki, najpewniej o badania obrazowe trudno jest mi udzielić odpowiedzi na Pani pytanie. Proponuję kontakt z gastrologiem.