Bolesność piersi a wynik badania USG

W marcu 2014 miałam robione usg piersi i wynik był prawidłowy, miesiąc pożniej zrobiłam mamografie i wynik rówież prawidłowy bez zmian .Teraz boli mnie trochę pierś i wyczułam coś jak łebka igiełki ,czy jest możliwe że to jest rak PIERSI ???

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie bezpośrednie pacjenta żeby można byłoby coś powiedzieć. Proszę zgłosić się do ginekologa celem badania.