Brak czucia ręki po operacji guzka

Witam, mam pytanie. Miałem wycinany guzek podskórny na przedramieniu i od doby od operacji dalej nie mam czucia w części ręki. Mam pytanie czy taka sytuacja jest normalna przez pewien czas po operacji, czy może lepiej zgłosić się do lekarza?

Niestety nie wiem w jakiej dokładnie lokalizacji był guzek, co to było i gdzie dokładnie nie ma czucia w kończynie. Mogły zostać przecięte nerwy skórne i stąd zaburzenia czucia (przejściowe) w danym miejscu