Brak miesiączki a negatywne wyniki testów

Witam, 7 sierpnia miałam ostatni początek miesiączki do tej pory brak. Zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie. Cykle mam przeważnie co 31 dni. Od dwuch tygodni bolą mnie jajniki i macica tak jak na okres, jestem bardzo senna. Dziś byłam u ginekologa stwierdził że mam pęcherzyk owulacyjny i za dwa dni prawdopodobnie będe miała owulację a za dwa tygodnie powinna wystąpić miesiączka. Czy możliwe żeby lekarz pomylił ten pęcherzyk ?' A może to ciąża"? Nie mówiłam mu że się ostatnio nie zabespiecza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pęcherzyk owulacyjny znajduje się na jajniku a nie w macicy. Lekarz nie mógł zatem pomylić tych pęcherzyków. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę powtórzyć test ciążowy.