Brak objawów ciąży a możliwość jej wystąpienia

Witam, mam 23 lata i Od roku nie przyjmuje tabletek antykoncepcyjnych, mam poziom tsh na wysokim poziomie nieleczony-we wtorek powinnam dostac miesiaczke jednak nie dostalam. Wspolzyjemy z mezem i zabezpieczamy sie prezerwatywa ale zdazylo sie pare razy jak kazdego miesiaca wspolzyc z wytryskiem do srodka, jednak tylko w dni nieplodne. Robilam pare testow i wyszly negatywnie- zawsze miesiaczke mam co do dnia i minuty. Czy moge byc w ciazy? Nie mam zadnych objawow ani boli podbrzusza.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak ciąża jest możliwa. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.