Brak okresu po inicjacji seks seksualnej z zastosowaniem prezerwatywy

Czy bez seksu można zajść w ciążę w dni niepłodne? Byłam u chłopaka, postanowiliśmy współżyć, poszliśmy do łazienki, umyliśmy się, chłopak założył kondoma na czystego członka bez preejakulatu we wzwodzie, umyliśmy oboje ręcę, włożył mi tylko 4 razy, nie całego, dodam, ze to byl moj pierwszy raz, musielismy przerwac, bo jego rodzice byli w drodze, przerwalismy seks, do którego nie doszło.Spóżnia mi sie poltora tygodnia juz okres,3 dni temu miałam śluz z krwia na majtkach, myslalam, ze to okres.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest stosunkowo małe. Proponuję wykonać test ciążowy. Powinien on już być dodatni w przypadku ciąży.