Brązowe plamienia a miesiączka

Mam brązowe plamienia . Okres 28-32 dni Plamienie są 3-5 razy w roku . Plamienie rozpoczyna się różnie 10,16 najpóźniej 19dc trwa aż do miesiączki .Czasem kończyło się wcześniej. W okolicach rzuchwy cały czas mam problem z trądzikiem. Lekarz zbadał mnie z jajnikami wszystko ok a skoro jestem dziewicą to nie może to być nic innego jak plamienie owulacyjne. Czasem podczas owulacji mam kropelkę krwi w śluzie .podczas owulacji plamienie zawsze ustaje śluz jest jasny białawy czasem żółtawy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie brązowych plamień może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną może być nadżerka. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.