Ciągła potrzeba oddawania moczu

Mam 33 lata. Od kilku dni odczuwam ciągłą potrzebę oddawania moczu. Po wizycie w toalecie mam uczucie że kilka kropel pozostało. Lekarz rodzinny zapisał mi furagine, którą biorę już od 4 dni, ale nie ma poprawy. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów z pęcherzem. Nie wiem co może mi pomóc.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy były jakieś porody? proponuje udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.