Co jest powodem częstych zawrotów głowy u osoby pracującej fizycznie?

od miesiąca bezustanne zawroty głowy,od czasu do czasu ból w okolicy serca, pracowałem za granicą przez ponad miesiąc przy ręcznym wyładunku triów, to byla moja 1 praca fizyczna, dziennie okolo 6-7 tirów. wyniki w szpitalu dobre ekg dobre, rezonans magnetyczny głowy w porządku, badanie laryngologiczne wykluczyło błędnik, badanie ortopedyczne nie wykazało zbyt wielkich zmian, mianowicie między 2 a 3 kregiem jest jakis zrost, laryngolog twierdzi ze to przemczenie kregoslupa, co moge robic dalej ?

Witam!
Prawdopodobnie laryngolog ma rację - przemęczenie i ew. stres. Odpoczynek!!! Jeżeli nie przejdzie ew. kontakt z psychologiem i próba psychoterapii.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.