Co mogą oznaczać problemy ze snem, zmęczenie, napady gorąca oraz arytmia?

Witam mam pewne dolegliwości już od paru lat które ostatnim czasem się pogorszły. Między innymi to złe spanie(wstaje zmęcozna, nke moge spać), nie mogę wziać pełnego oddechy,czeste napady gorąca(rozpala mnie na twarzy), arytmia serca przy jakiś gwałtownych ruchach albo nawet jak leżę i częste ziewanie nawet jak nie jestem zmeczona. Z góry dziękuję za pamoc:)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie podstawowych badań: rtg płuc, USG brzucha, mofologia, potas, sód, poziom żelaza, aspat i udanie się z wynikami do internisty. Pozdrawiam.