Co mogą znaczyć te bóle głowy i drętwienia ręki?

Witam, od około 4 miesięcy miewam bóle głowy. Raz od czoła w stronę uszu, raz na czubku głowy, raz z tyłu aż przez całą szyję raz u góry głowy od czoła do czubka głowy. Prawie cały czas uczucie może nie dretwienia ale tak jakby lewa ręką i noga zostały mi doczepione. Niekiedy zdarzają się kolatania serca. Ciągły niepokój, strach że dzieje się coś niedobrego... Dodam że stres w pracy i ciągła od około 4-5 miesięcy kiepska sytuacja zdrowotna mojej żony są dla mnie powodem ogromnego stresu i nerwów.... W ostatnich dwóch tygodniach miałem również bóle w okolicy mostka lewej strony klatki piersiowej, ciągle czuje napięcie mięśni na plecach... W związku z bólami w klatce wylądowałem na Sorze ale wyniki były jak to określił lekarz tak dobre jak u niemowlaka co trochę mnie uspokoiło... Jednak te bóle głowy i dziwne uczucie w lewej ręce i nodze nadal mnie niepokoją... Czasem mam wrażenie może nie zwrotów głowy ale takiego dziwnego oszolomienia... Proszę o odpowiedź co może być przyczyną tego stanu rzeczy.... Dodam że mam problemy z zasypianiem i często a raczej codziennie jest tak że leżę na sofie przed tv aż zasnę i jak już się to uda to tak zostaje bo chociaż trochę się przespie....

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z psychiatrą aby przyjrzeć się psychogennemu pochodzeniu tych dolegliwości. Pozdrawiam.