Uczucie drętwienia twarzy, cierpnięcie rąk, bóle i zawroty głowy

Czy uczucie odrętwienia twarzy(policzek)raz lewej raz prawej strony,cierpiące ręce(jak jadę sam.),bóle głowy i delikatne uczucie zwrotów głowy może być spowodowane problemami z kręgosłupem? Podejzewam tez u siebie wade wzroku. Na rtg czynnościowym kregoslupa wykryto pewne nieprawidłowości. Wszystkie wyniki krwi ok. Potas, magnes, OB, morfologia, witamina B6 w normie, wit. D niedobór(od 3 tygodni suplementuje)TSH 2,2. Dolegliwości nie są ciągle, a czasami ustępują na dłużej.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewykluczone że objawy moga być spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi w kręgosłupie. Proszę udać się do lekarza celem badania.