Co może oznaczać ten bezwonny śluz?

Witam, Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Qlaira. Po pierwszym opakowaniu miałam krwawienie z odstawienia przy drugiej tabletce placebo i obecnie jestem na drugim opakowaniu. Tabletki przyjmuje regularnie ok 21-22 (z dwa razy zdarzyło mi się max o 24), żadnej nie pominąłem i nie miałam sytuacji kkedy tabletka mogłaby się nie wchłonąć przez wymioty czy biegunkę. Z chłopakiem kochaliśmy się w 4 i 7 dniu przyjmowania tabletki z drugiego opakowania. Od 8 dnia brania tabletki do dziś (wieczorem będzie 15 tabletka) mam duże ilości wodnistego bezwonnego śluzu, który zostawia białe ślady na bieliźnie. Nie odczuwam pieczenia jak przy infekcji. Czy to normalne przy przyjmowaniu tych tabletek? Czy istnieją podstawy do tego że tabletki mogą działać nieprawidłowo/mogą być za słabe i istnieje prawdopodobieństwo ciąży ? Z góry dziękuję za informację ;)

Jeśli przyjmuje Pani tabletki prawidłowo, a tak wynika z powyższego opisu, nie ma powodu do niepokoju, ochrona antykoncepcyjna jest zachowana. Śluzem, o ile nie ma innych objawów, na razie nie trzeba się przejmować. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi, proszę zgłosić się do swojego ginekologa.