Co może sugerować takie odbijanie się?

Bekanie z posmakiem wymiocin Dzisiaj gdy się obudziłem i zjadłem posiłek taki jak zawsze to bekam, ale tak że czuję mocny smak wymiotów. Zawsze mi sie odbijało ale nie w taki sposób. Boję się co to może być. Prawdopodobnie mam refluks ale nie jestem pewien. Warto też wspomnieć o obrzydliwym zapachu pierdów i gdy piardne to prawie zrobie kupę na rzadko. P.S: Wieczorem już mi przeszło ale nie wiem czy jutro tak nie będzie
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

jeśli wymienione przez Pana objawy będą się utrzymywały, to proszę udać się do lekarza. W pierwszej kolejności może to być lekarz rodzinny, jednak docelowo dobrze by było skonsultować się z gastroenterologiem, który zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób układu pokarmowego.

Jeśli ma Pan refluks, to być może wymaga Pan leczenia farmakologicznego. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem.

O przyczynach częstego odbijania pisaliśmy w tekście poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/odbijanie.

Więcej informacji na temat refluksu żołądkowo-przełykowego znajduje się tutaj:

https://portal.abczdrowie.pl/refluks-zoladkowo-przelykowy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.