Co oznacza ból brzucha i potliwość rąk?

Witam. Moje problemy zaczęły się około tydzień temu. Zjadłam na kolację cebule i czosnek po czym zaczął boleć mnie brzuch po lewej stronie. Zaczęłam się denerwować bo bolał mnie również na drugi dzień. Zaczęłam szukać informacji w internecie i nagle zaczęłam się przejmować, że mam białaczkę, cukrzycę, chorą tarczycę i inne choroby. Krótko mówiąc zaczęłam wymyślać. Od 2 dni bolą mnie plecy i często też brzuch (raz z lewej strony, raz z prawej), często też czuję pulsowanie w lewej ręce i często boli mnie głowa. Jak o tym pomyśle to jest jeszcze gorzej. Do tego pocą mi się ręce. Czy to wszystko spowodowane jest nerwami?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje
udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne