Co oznacza ból w podbrzuszu?

Mam 22lata często boli mnie w nadbrzuszu po środku po jedzeniu a rano ssie mnie do jedzenia Czuję równiez ucisk i sytości toowarzyszą temu też często nudności. Stolec jest jasny i świecący. lekarz przepisał mi anesteloc bez żadnych badań. Biorę również Concor. Po tabl anesteloc zmniejszył się ten ból ale też zanim zaczęłam brać te tabletki zauważyłam że schudłam 3 kg. Czy po tych tabl mogą występować takie objawy, boję się że to raz trzustki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie. Można coś więcej powiedzieć