Co oznacza obniżone ciśnienie krwi i ból łydki?

Witam. Mam od dłuższego czasu problem z zaniżonym ciśnieniem. 96/74 puls 77 lub 109/74/77.Cierpię bo z tego powodu boli mnie w klatce piersiowej i czuję ucisk oraz ciężkość w oddychaniu. Używam od tygodnia plastry evra 27.12 robiłam d dimery by sprawdzić czy się nie robić nic złego jednak wyszły w normie 0.140. Lydka lewa też mi dokucza. Dodam że bez hormonów też takie mialam dolegliwości. Jak mogę. Naturalnie podnieść ciśnienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć