Co oznacza pojawienie się widocznych żyłek na piersi?

Witam Miesiączka skończyła mi sie 5.12. Krótko po tym zauważyłam bardziej widoczne niz wcześniej żyłki na jednej piersi, które nie zniknęły do dnia dzisiejszego. Nie bolą mnie, ciąża to raczej też nie jest . Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne.Czy to jest normalne czy powinnam idav sie do ginekologa? Może to przez tabletki?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.