Co oznacza ten wynik badania zmiany w przewodzie pokarmowym?

Dzień dobry, Moja mama (lat 73) miała wykonaną gastroskopię, po wcześniejszym wykryciu krwawienia z układu pokarmowego. Gastroskopia wykazała "zmianę podśluzuwkową twardą" balotującą pod naciskiem" o wielkości 10-12 mm. W trakcie badania został pobrany wycinek ok 3mm tej zmiany (polipa) do badania histopatologicznego. Wynik badania jest następujący: "Powierzchowne fragmenty błony śluzowej żołądka typu odżwiernika z przekrwieniem biernym w blaszce właściwej. Przewlekłe zapalenie - nieobecne Aktywne zapalenie - nieobecne Zanik - nie do oceny, fragmenty zbyt powierzchowne Helikobakter pyroli - nieobecny Materiał niereprezantywny dla zmiany podśluzówkowej. " Proszę o interpretację wyników badania histopatologicznego. Pozdrawiam serdecznie

Opis wprost wskazuje, żę pobrany wycinek nie jest wystarczający do kompleksowej oceny. Wykluczono zapalenie błony śluzowej i nosicielstwo H. Pylori.