Co oznacza wynik badania wirusologicznego w 6-tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 6 tygodniu ciąży odebrałam dziś wyniki i wszystko jest w normie oprócz wyników różyczki. Różyczka IgG 363.0 lu/ml normy niereaktywny <10 reaktywny >=10 różyczka Igm watpliwy 0.801 normy niereaktywny <0.8 watpliwy 0.8 - 1.0 reaktywny >=1.0 proszę o odpowiedź bo trochę martwi mnie ten watpliwy wynik. A wizytę mam dopiero za tydzień.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest oznaczenie poziomu awidnosci aby poznać wiek przeciwciał i ew wtedy wdrożyć odpowiednie leczenie