Co oznaczają bóle głowy u 38-letniej kobiety?

witam,od wielu miesięcy mam bóle głowy.byłam u neurologa,zrobiono eeg i tk głowa ok.ale bóle sa nadal zrobiłam rtg kręgosłupa szyjnego -zniesienie lordozy szyjnej i rozluźnienie aparatu więzadłowego.głowa boli mnie z tyłu i w czole lub w okolicy lewego oka.czasem mrowi mnie tak w okolicy oka.Poza tym czasem czuję kołatanie serca,ucisk nad lewa piersią i cięzko zrobić mi głęboki oddech,mam wrażenie jakby wszystko działo się obok mnie..dodam,że mam rocznego syna,może to nie wina kręgosłupa tylko cos innego?nerwy itp.robiłam wyniki -morfologia,tsh,bolerioza dobre.jestem zmęczona,czasem nic mi się nie chce,czuję niepokój..prosze o radę jak mogę sobie pomóc i upewnić się co mi dolega.

Mogą to byc bóle głowy migrenowe, napięciowe, Trudno diagnozować na odległość. Proponowałabym konsultację z neurologiem jednak. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.