Co oznaczają bóle pleców przy braku miesiączki?

Witam,od kilku miesięcy mam nieregularne miesiączki,w styczniu nie miałam wogóle,w ciąży nie jestem testy są negatywne,do tego mam wzdęty brzuch i co chwila mnie coś boli i kłuje w każdej jego części,Bolą mnie plecy najbardziej w okolicy lędźwiowej ( jak się schyle to mi ciężko się wyprostować)czy to ma jakiś związek z brakiem okresu i bólami brzucha?

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane USG ginekologiczne,może ma pani torbiele jajników, które powodują opisane dolegliwości.
Pozdrawiam