Co oznaczają moje wyniki badania na boreliozę?

Witam, jestem kobietą, mam 24 lata i proszę o interpretację moich wyników badań na boreliozę. Przeciwciała w kl. IgG >200RU/ml normy: <16 negatywny >=16 - <22 wynik graniczny >= wynik pozytywny Przeciwciała w kl.lgM 14,50 RU/ml normy takie same jak przy poprzednim z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na dawniejsze zakażenie . A jakie objawy? Sadze ze warto jest wykonać badania metoda western blot