Co oznaczają takie bóle?

Mam 25 lat, jestem kobietą od jakiegoś czasu mam ból klatki piersiowej i pleców pomiędzy łopatkami. myślałam że to zgaga ale boli mnie klatka piersiowa aż po mostek. Występuje przeważnie jak jestem głodna albo w ciągu dnia, lub jak jem i połykam to ból jest taki że aż mnie zatyka. Gdy przestaje jeść i się  kładę t wszystko się  uspokaja. Proszę o pomoc Dziękuję

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Taki rodzaj dolegliwości bólowych wymaga przede wszystkim wykluczenia schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego. Należy wziąć pod uwagę choroby przełyku oraz żołądka.  Dlatego należy wykonać gastroskopię. Badanie to powinno ustalić przyczynę Pani objawów.
Pozdrawiam