Co prawdopodobnie może powodować te objawy?

Dzień dobry, od około 2 miesięcy występuje u mnie drżenie mięśni, szarpnięcia głowy i ciała. Boli mnie głowa z tyłu, w okolicach skroni i oczu. Mam uczucie częstego mrowienia stóp. odczuwam niepokój, ciągle mam wrażenie, że to jakaś zła, śmiertelna choroba. Miała robione badania krwi konkretniej CRP, FT4, Glukoza, TSH, Ferrytyna, Magnez i Pani doktor powiedziała, że jest wszystko ok, wszystkie wyniki są bardzo dobre. Co to może być?

Witam! Przedstawiony przez Panią opis sugeruje tło czynnościowe. Warto się zastanowić nad zaburzeniami nerwicowymi. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, Wykonają kilka testów diagnostycznych i zaproponują rozsądne wyjście. Dolegliwości odczuwane przy nerwicach do złudzenia przypominają te, które odczuwamy przy chorobach somatycznych, jednak ich leczenie jest diametralnie różne. Psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.