Co znaczą te bezwonne upławy u 48-latki?

Mam 48 lat, menopauza, okresu brak. Ogolny stan zdrowia dobry. Od kilku tygodni mam uplawy, lekko zolte, bezwonne. Bralam globulki Clotrimazol, potem Daktarin. W W badaniu laboratoryjnym brak zesistkowicy i innych bakterii, grzybow. Lekarz kazal mi brac Metronidazol przez 7 dni. Nie pomoglo. Trwa to juz 5-6 tygodni. Mieszkam w Holandii. Leczyl mnie lekarz rodzinny, nie ginegolog. Szkoda, moze ginekolog lepiej by sobie z tym poradzil. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proponuje udac się do lekarza ginekologa sadze ze konieczny wymaz i posiew