Co znaczy silny ból podbrzusza i krzyży?

Witam . Obudzil mnie z rana silny bol podbrzusza i krzyzy. Bol byl taki, jaki przechodze podczas okresu. Potem stawal sie silniejszy . Czulam tak jakby ze mnie mialo cos wyjsc. Bol byl przeszywajacy niedozniesienia ,bylo mi niedobrze bardzo . Korzystalam z toalety ale niemialam biegunki. Wzielam tabletke przeciwbolową. Po jakims czasie zwymiotowalam. Ulzylo mi bardzo. Wydaje mi sie tez ze tabletka juz dziala i boli coraz mniej . Co to moglo byc? W zyciu nieprzezylam takiego czegos. Czulam cos takiego jakbym miala rodzic .dodam jeszcze ze okres mialam tydzien temu . Prosze o pomoc Beata

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to kolka jelitowa albo doszło do skrętu jajnika, zapalenie wyrostka robaczkowego.